Honda’nın 2022 yılından itibaren tüm yeni modellerinin elektrikli veya hibrit olmasını hedefleyen ‘Elektrikli Vizyon Stratejisi’ kapsamında üretilen üçüncü nesil Honda HR-V, e: HEV, hibrit motor sistemiyle yollara çıkıyor.

Honda HR-V e:HEV 2021

Yeni nesil Honda HR-V kompakt SUV sınıfında coupe detaylar sunan bir tasarıma sahip. İç mekanda modern ve minimalist bir tasarım kullanan yeni HR-V’de, yatay hareketli gösterge paneli ve ön konsolun üst köşelerine yerleştirilen L şeklindeki havalandırma ızgaraları, temiz bir hava perdesi oluşturarak yeni hava dağıtım sistemi gibi özgün detaylar dikkat çekiyor.

Honda HR-V e:HEV 2021

Honda, yeni HR-V’de premium his veren malzemeler kullanıldığını vurguluyor. Honda’nın, yeni HR-V’de hibrit güç aktarma sistemini ve yakıt deposunu doğru konumlandırması sayesinde koltukların zemine katlama veya yukarı kaldırma yoluyla elde edilen bagaj derinliği kullanışlılığı arttırıyor.

Honda HR-V e:HEV 2021

Boyutları ve teknik özellikleri henüz açıklanmayan otomobilde Jazz veya CR-V’den tanıdığımız hibrit motor ikilisinin kullanılması bekleniyor.

Honda HR-V e:HEV 2021
Honda HR-V e:HEV 2021