Sürüş Keyfi

Renault Trafic: Daha Modern

Renault’nun hafif ticari sınıfındaki önemli vanı güncellenen haliyle önümüzdeki ilkbaharda yollara çıkmaya hazır. Güncel nesille karşılaştırıldığında değişen ön tasarımda Renault’nun güncel binek modellerine adapte edilmiş yüzü dikkati çekiyor. İkinci nesilden bu yana kullanılan karakteristik yan cam tasarımı korunurken yeni renk ve jant seçeneklerine de yer verilmiş.

Aslında üçüncü neslin çok kapsamlı bir makyajı diyebileceğimiz yeni Trafic’in kokpitiyse baştan sona yeni. Donanım seviyesine göre Apple CarPlay ve Android Auto destekli 8 inçlik multimedya sistemi, kablosuz şarj ve otomatik klima sunulurken seçilen karosere göre maksimum 8+1 kişilik kabin kapasitesi mevcut. Şehir içi otonom fren asistanı, şerit takip ve şerit değiştirme yardımcısı ve adaptif hız sabitleyici gibi donanımlar üs donanımlarla birlikte geliyor.

Geleceği elektrikli otomobillerde gören markalardan biri olan Renault, buna karşın hafif ticari sınıfındaki Trafic’te içten yanmalı geleneksel motorları da rafa kaldırmıyor ve dizelleri sunmaya devam ediyor. 110 HP, 150 HP ve 170 HP dizel motorlarla satışa sunulacak olan yeni Trafic’te baz dizel dışındaki versiyonları çift kavrama ile satın almak da mümkün.

Exit mobile version